DSC_0724.jpg

Ty nejkrásnější fotografie pocházejí přímo od srdce. Z Vašeho srdce, srdce Vaší drahé polovičky a také z mého srdce. Prosím buďte přede mnou takoví, jací doopravdy jste. Řekněte mi, co pro Vás znamená láska i jaké překážky Vám život hází do cesty. Jen tak dokážu vyfotografovat všechno to, na čem Vám opravdu záleží. Jen tak dokážu vytvořit neocenitelné fotografie s kouskem Vašeho srdce.

DSC_4409.jpg

Protože jsem si jako rodič prošel něčím, čím by si žádný rodič projít neměl, tak vím, že i na maličkostech opravdu záleží. Že záleží na každém nadechnutí, na každé vteřině, kdy jsme naživu. Takže ano, opravdu na Vašem svatebním dnu záleží na každé maličkosti.

Při fotografování dbám na každý detail, protože věřím, že nezachycuji pouze obrázky, ale také emoce a láskyplnost a bohatost okamžiků Vašeho speciálního dne.

DSC_2119_edited.jpg

Při předsvatebním focení mě uvidiíte více mluvit a vše řídit, protože je to naše první společná spolupráce. Od toho okamžiku poznáte, jak pracuji a můžete tak být více a více uvolněnější.

Na svatbě samotné naopak působím tichým dojmem. A slibuji Vám, že jsem v pořádku, nejsem nemocný nebo vyčerpaný.

V tomto případě už se nesnažím nic řídit, protože ty nejkrásnější okamžiky vznikají přirozeně. Budu tam, abych zachytil Vaši babičku, jak se se slzami v očích dívá na Vás, jak si oblékáte svatební šaty,  Budu u toho, abych vyfotil Vaše rodiče, jak se objímají, když Vás vidí stát u oltáře. Budu vždy u toho.

Maximálně se snažím nezasahovat do dění a nechám Vás užít si Váš den naplno s přáteli i rodinou, která Vás přišla podpořit. A ano, jemně Vás upozorním, pokud budete mít lístek ve vlasech, narovnám Vám šaty či ženichovi kravatu a pro odlehčení nálady sem tam využiju svůj smysl pro humor :)

Věřte mi, budu oslavovat Vás a budu oslavovat s Vámi.

DSC_2634.jpg

Ať už se jedná o předsvatební focení nebo přímo svatební den, vždy jsem tu pro Vás a pracuji na 110%. Fotografování mě především baví, neživí.

Sejděme se a rád Vám poradím a pomůžu s tím, jaké místo je v jakou roční dobu a v danou hodinu nejlepší na focení, pokud sami nemáte představu, kde bude nejméně lidí a jaký čas ve dne zvolit pro nejkrásnější fotky. Vždy se Vám budu snažit poradit, ale samozřejmě Vám také naslouchat a vytvořit tak fotografie přesně podle Vašich představ.